YATIRIM PORTFOLYOSU

İstanbul'da gerçek İtalyan Pizzası

İtalya'dan özel olarak getirttiğimiz fırınımız ve italyan şefimizin tecrübesi ile pizza konusunda çok iddialıyız.

Fındıklı - Zimmer Hotel Bosphorus giriş katında yer alan restoranımızda salata barımız  ve pizza seçeneklerimizden memnun kalacağınızdan eminiz.

RAKAMLARLA PITZA

 • 235 

  GÜNLÜK ÇIKAN PİZZA
 • 150 

  GÜNLÜK MİSAFİR
 • 3.500

  AYLIK MİSAFİR
Pitza
Pitza
Pitza
Pitza
Pitza
Pitza
Pitza
Pitza
Pitza
Pitza
 • Uluslararası Büyüme

  Uluslararası Büyüme

  Spaces Group 2020 yılı içerisinde Türkiye operasyonlarının yanına Avrupa operasyonlarını eklemeyi hedefliyor. Türk misafirperverliğini modern mimarisi ve yenilikçi servis anlayışıyla 2020 yılında Avrupa’ya taşıyacak.

 • İşletme Planı

  İşletme Planı

  Spaces Group; insan ve sevgi odaklı çalışan bir markadır. Bunun en güzel örneği yaşam alanlarımızda var ettiğimiz misafirperverlik, ikram, güleryüzlülük ve samimiyetle oluşan; misafir sürekliliği ve gelen misafirlerle yıllar içinde oluşan aile bağımızdır. Kaliteli ve üst düzey hizmetimizle misafirlerimizin aradıkları keyifli, huzurlu ve konforlu ortamı, mimarisiyle göz zevkine hitap eden yeni nesil mekanlar yaratmaktır.

 • Dijital Pazarlama

  Dijital Pazarlama

  2014 yılında yeme-içme sektöründe instagram açan sayılı mekanlardan biri olan Lulu olarak, dönemin trendlerini yakalayıp, sosyal medya gücünü arkamıza alıp markamıza değer katmaktayız. Yenilikçi ve gelişime açık yapımızla kendimizi ve ekibimizi geliştirmeye devam edeceğiz.