YATIRIM PORTFOLYOSU

Mutluluğunuz

İstanbul’un merkezi konumlarında yer alan Lulu markası 2014 yılında Fındıklı’da açıldı. Galata Port ve Vodafone Park gibi çekim merkezlerinin olduğu bir konumda misafirlere hizmet veriyor. 2018 yılında Türkiye’nin turizmdeki en önemli noktalarından biri Alaçatı’da, 2019 yılında Anadolu yakasının değişmeyen çekim merkezi Suadiye’de hizmet vermekteyiz. Misafirlerimizin keyif ve mutluluğunu esas aldığımız Lulu’da, misafirlerimizin kendilerini evlerinde hissedebilecekleri huzurlu yaşam alanı oluşturuyoruz. 

Yalnızca en iyi malzemeleri ve ürünleri hizmete sunan, dünya mutfağından seçkin lezzetlere ve Dünya standartlarında üretilen Fumo Design nargileleri, Lulu’da misafirlerimize sunmaktan gurur duyuyoruz.

Gelişen dünyada değişimin ve gelişimin hızına inandığımız için, kendimizi geliştirmeye devam etmekteyiz. Yeniliklere açık vizyonumuzla ve servis kalitemizle hedeflerimizi gerçekleştirme yolunda ilerlemekteyiz.

 

RAKAMLARLA LULU

 

 • 3

  ŞUBE  FINDIKLI - SUADİYE - ALAÇATI
 • 1.078

  GÜNLÜK MUTLU MİSAFİR
 • 32.340

  AYLIK MUTLU MİSAFİR
Lulu
Lulu
Lulu
Lulu
Lulu
Lulu
Lulu
Lulu
Lulu
Lulu
Lulu
Lulu
Lulu
Lulu
 • Uluslararası Büyüme

  Uluslararası Büyüme

  Spaces Group 2020 yılı içerisinde Türkiye operasyonlarının yanına Avrupa operasyonlarını eklemeyi hedefliyor. Türk misafirperverliğini modern mimarisi ve yenilikçi servis anlayışıyla 2020 yılında Avrupa’ya taşıyacak.

 • İşletme Planı

  İşletme Planı

  Spaces Group; insan ve sevgi odaklı çalışan bir markadır. Bunun en güzel örneği yaşam alanlarımızda var ettiğimiz misafirperverlik, ikram, güleryüzlülük ve samimiyetle oluşan; misafir sürekliliği ve gelen misafirlerle yıllar içinde oluşan aile bağımızdır. Kaliteli ve üst düzey hizmetimizle misafirlerimizin aradıkları keyifli, huzurlu ve konforlu ortamı, mimarisiyle göz zevkine hitap eden yeni nesil mekanlar yaratmaktır.

 • Dijital Pazarlama

  Dijital Pazarlama

  2014 yılında yeme-içme sektöründe instagram açan sayılı mekanlardan biri olan Lulu olarak, dönemin trendlerini yakalayıp, sosyal medya gücünü arkamıza alıp markamıza değer katmaktayız. Yenilikçi ve gelişime açık yapımızla kendimizi ve ekibimizi geliştirmeye devam edeceğiz.