Türkiye’nin hizmet sektöründe en hızlı büyüyen firmaların arasında; Spaces Group.

DAHA FAZLASI

Doğru proje, doğru kadro ve profesyonel ekip ile hedeflerimiz doğrultusunda büyüyoruz.

DAHA FAZLASI

Bir fikrin mi var? Fikrini bizimle paylaş. Girişimci fikirlerini destekliyoruz.

DAHA FAZLASI

HAKKIMIZDA

Başladığımız günden itibaren misafirlerimizi mutlu etmek, kendilerini evlerinde hissedebilecekleri, huzurlu yaşam alanı oluşturmak için “Mutlu İnsanlar ve Yaşayan Alanlar” mottosuyla ilerlediğimiz bu yolda; ülkemizi yıllardır gerek yurtdışından gelen misafirlerimizle, gerek yerli misafirlerimizle Türkiye’de ve ilerleyen süreçte yurtdışında temsil ediyoruz. ...

 • Spaces'ı Tercih Eden Günlük Misafir Sayısı

  1.328
 • Bir Yılda Hizmet Verilen Misafir Sayısı

  482.908
 • Spaces Grup Çalışan Sayısı

  152
Umut
Umut
Aygen
Aygen
Didem
Didem
Efe
Efe
Aslıhan
Aslıhan
Fabrizio
Fabrizio

İşin özü bence misafirperverlik. Güleryüzlü takım arkadaşları ile eşsiz boğaz manzaralı bu mekanımızda misafirlerimizi memnun edebildiğimiz için çok mutluyuz.
Hep kendini yenilemek ve kreatifliği geliştirmek zorunda olduğumuz bir sektörün parçasıyız. Kapıda karşılamadan başlayıp, misafirler mekandan ayrılana kadar gerek serviste, gerek ilgide ince detayını düşünüp konforlu ve samimi ortam yaşamalarını sağlayacağız.
Hep yoğunuz ve çok farklı ülkelerden misafir ağırlamaktayız. Türkiye’yi ziyarete gelen misafirlerin bir sonraki ziyaret esnasında mutlaka tekrar bize geldiklerini gözlemlemekteyim. Bizi en çok motive eden şey de bu zaten.

Tutkulu olduğun şeyi meslek edin, o zaman işini severek yaparsın. Ben de işimi severek yapanlardanım.

Spaces Group bünyesinde olmaktan ve misafirlerimize unutamayacakları bir konaklama yaşatabilme fırsatına sahip olmaktan dolayı çok mutluyum. Beraber hep daha ileriyi ve daha iyi hedefliyor, turizm sektöründe olmaktan sevinç duyuyoruz.

Dürüstlüğe ve kaliteye önem veren bu kurumda çalışmak, bu aile ortamını tatmak ve her geçen gün yeni dostluklar kurmak paha biçilemez bir çalışma ortamını da beraberinde getiriyor. Sadece bir iş yeri değil çalışanlar için kimi zaman sıcacık bir ev kimi zaman ise çalışırken eğlenebilecekleri saygılı ve huzurlu bir ortamda keyifle vakit geçirebilecekleri bir ortamdır. Çok uzun dostluklar kazanmamıza, kendimizi geliştirmemize, her zaman ileriyi görmememize yardımcı olan yöneticilerimiz ve çalışma arkadaşlarımızla; misafirlerimize layık oldukları ilgi ve hizmeti hissettirmek için her yeni güne Lulu ile uyanıyoruz.

İlk başladığınız günden itibaren kendinizi aile ortamında hissedebileceğiniz sıcacık bir ortamda çalışmaktan mutluluk duyuyorum. Gelen misafirlerimiz de aile ortamındaki sıcaklığı hissederek keyifli ve mutlu anılar biriktirebiliyor. Misafirlerimize bu duyguyu aktarabilmek çok güzel bir duygu. Hep beraber kocaman bir aileyiz ve büyümeye, kendimizi geliştirmeye devam edeceğiz.

İtalya sokaklarında gezinirken kokunun beni götürdüğü bir yeri İstanbul’a inşa etmek ve Türkiye’de Napoli Pizzasını doğru şekilde yapılması için Spaces Grup ile ortaklaşa bir adım attık. Napoli’den gelen fırınımız ve başarılı ekibimizle Fındıklı Pitza ‘da sizleri bekliyoruz.

BİR FİKRİM VAR!
RANDEVU İSTE
 • Uluslararası Büyüme

  Uluslararası Büyüme

  Spaces Group 2020 yılı içerisinde Türkiye operasyonlarının yanına Avrupa operasyonlarını eklemeyi hedefliyor. Türk misafirperverliğini modern mimarisi ve yenilikçi servis anlayışıyla 2020 yılında Avrupa’ya taşıyacak.

 • İşletme Planı

  İşletme Planı

  Spaces Group; insan ve sevgi odaklı çalışan bir markadır. Bunun en güzel örneği yaşam alanlarımızda var ettiğimiz misafirperverlik, ikram, güleryüzlülük ve samimiyetle oluşan; misafir sürekliliği ve gelen misafirlerle yıllar içinde oluşan aile bağımızdır. Kaliteli ve üst düzey hizmetimizle misafirlerimizin aradıkları keyifli, huzurlu ve konforlu ortamı, mimarisiyle göz zevkine hitap eden yeni nesil mekanlar yaratmaktır.

 • Dijital Pazarlama

  Dijital Pazarlama

  2014 yılında yeme-içme sektöründe instagram açan sayılı mekanlardan biri olan Lulu olarak, dönemin trendlerini yakalayıp, sosyal medya gücünü arkamıza alıp markamıza değer katmaktayız. Yenilikçi ve gelişime açık yapımızla kendimizi ve ekibimizi geliştirmeye devam edeceğiz.