HAKKIMIZDA

Mutlu İnsanlar & Yaşayan Alanlar

Başladığımız günden itibaren misafirlerimizi mutlu etmek, kendilerini evlerinde hissedebilecekleri, huzurlu yaşam alanı oluşturmak için “Mutlu İnsanlar ve Yaşayan Alanlar” mottosuyla ilerlediğimiz bu yolda; ülkemizi yıllardır gerek yurtdışından gelen misafirlerimizle, gerek yerli misafirlerimizle Türkiye’de ve ilerleyen süreçte yurtdışında temsil ediyoruz. 

Spaces Group; insan ve sevgi odaklı çalışan bir markadır. Bunun en güzel örneği yaşam alanlarımızda var ettiğimiz misafirperverlik, ikram, güleryüzlülük ve samimiyetle oluşan; misafir sürekliliği ve gelen misafirlerle yıllar içinde oluşan aile bağımızdır.

Markamızdan önce misafirlerimizin keyif ve mutluluğunu düşünüyoruz. Misafirlerimizin mekanlarımızda keyifli anılar ve keyifli anlar biriktirebileceği; yaşayan, insan sevgisi odaklı mekanlar yaratmaya devam edeceğiz. Yıllardır bizleri layık gördüğünüz ilgi ve sevgi için siz misafirlerimize teşekkür ederiz.

 

Misyon

Misyonumuz; kaliteli ve üst düzey hizmetimizle misafirlerimizin aradıkları keyifli, huzurlu ve konforlu ortamı, mimarisiyle göz zevkine hitap eden yeni nesil mekanlar yaratmaktır.

Ekibimiz için de dürüstlüğe ve kaliteye önem veren, kendilerini aileden hissedip, markamızı kendi markası olarak gören, marka içinde yükselmek isteyen, kendi hedefleri olan, ekibimizi genişletmek için gelişmeleri takip eden, kendini geliştiren, aynı zamanda markayı yükseltmek isteyen ve takım ile uyumlu olan insanlarla çalışmaktan da mutluluk duymaktayız.

Gelişen dünyada değişimin ve gelişimin hızına inandığımız için, kendimizi geliştirmekten asla vazgeçmeyeceğiz. Her zaman “Biz olduk” yerine “Daha iyisi için neler yapabiliriz” demeye devam edeceğiz.

 

Vizyon

Konaklama ve yeme-içme sektöründe, insan odaklı yaşam alanları inşa ettiğimiz Spaces Group’ta; yalnızca en iyi malzemeleri ve ürünleri, emin ellerde misafirlerimizin beğenisine sunmaktayız. Bununla beraber misafirlerimize samimiyet ve özenle hizmet etme anlayışıyla, markamızı sadece Türkiye’de değil aynı zamanda yurtdışında da temsil etmeye hazırlanıyoruz.

 

BİR FİKRİM VAR!
RANDEVU İSTE
 • Uluslararası Büyüme

  Uluslararası Büyüme

  Spaces Group 2020 yılı içerisinde Türkiye operasyonlarının yanına Avrupa operasyonlarını eklemeyi hedefliyor. Türk misafirperverliğini modern mimarisi ve yenilikçi servis anlayışıyla 2020 yılında Avrupa’ya taşıyacak.

 • İşletme Planı

  İşletme Planı

  Spaces Group; insan ve sevgi odaklı çalışan bir markadır. Bunun en güzel örneği yaşam alanlarımızda var ettiğimiz misafirperverlik, ikram, güleryüzlülük ve samimiyetle oluşan; misafir sürekliliği ve gelen misafirlerle yıllar içinde oluşan aile bağımızdır. Kaliteli ve üst düzey hizmetimizle misafirlerimizin aradıkları keyifli, huzurlu ve konforlu ortamı, mimarisiyle göz zevkine hitap eden yeni nesil mekanlar yaratmaktır.

 • Dijital Pazarlama

  Dijital Pazarlama

  2014 yılında yeme-içme sektöründe instagram açan sayılı mekanlardan biri olan Lulu olarak, dönemin trendlerini yakalayıp, sosyal medya gücünü arkamıza alıp markamıza değer katmaktayız. Yenilikçi ve gelişime açık yapımızla kendimizi ve ekibimizi geliştirmeye devam edeceğiz.